نتایج جستجو برای عبارت :

زندگی بندباز

«مراقب باش که برای مردم، نه بند مهم است و نه بندباز؛ بلکه این هیجان بندبازی است که آن‌ها را به بند خویش کشیده است. سقوط تو از بند برایشان، همان‌قدر جذاب است که بند‌بازی‌ات. گام‌های روی بند را نه به خاطر همهمه‌ی تشویق آن‌ها، که برای لذت خودت بردار تا وقتی پایین افتادی، لبخند هم‌چنان بر لبانت باقی بماند.»
از وبلاگ محمدرضا شعبانعلی
این حرفها بنظرم ازونهاست که باید همیشه کنار دست خودم داشته باشم. درست مثل معنی موفقیت امرسون.
راپل یا دسترسی با طناب را به کلیه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و به نقطه صفر و عبورهای عرضی به وسیله ابزار آلات تخصصی می گویند.
قابل ذکر است که با گذشت یک دهه مردم ایران اسم های مختلفی به شغل ما اضافه کردند که به خاطر آشنا نبودن با کار به این اسم ها
نامبرده می شویم : کار در ارنفاع.راپل کار.کار با طناب.طناب کار.بندباز.مرد عنکبوتی.

این دل چون کوره داغ است. درست است، این منم که با هر ضربان، سخت و سنگین و بی‌بخشش، یک نقطه از درونش را فرو می‌بلعم. موذی و جانسوز مثل میخ آهنینی که هیچ‌کس ندیده وارد یا خارج شود، یا  مثل حفره‌ی آتشی خاموش‌تشدنی، آنجا هستم. من خشمم.
هر کار کوچکی برای من مانند جابجایی نیمی از رشته کوه‌های زمین است. در درون من هزار کوه خوابیده، جامد و بی‌حرکت. خشک و خم‌ناپذیر. من سنگم.
من آنجایم، وقتی او به چیزی فکر میکند. یک خط پررنگ و مشخص که همه‌چیز را احاطه ک
اگر می‌شد برای تو می‌نوشتم که: «حال همه‌ی ما خوب است. ملالی نیست جز گم شدن گاه به گاه خیالی دور که به آن شادمانی بی سبب می‌گویند.» یا نه، می‌نوشتم: « امروز برای من، روز خوبی نیست. روزِ بدِ تنهایی‌ست. این‌جا را غباری گرفته است. پنجره‌ها نمی‌خندند و آب نمی‌جوشد..»
اما، راستش را اگر بخواهی بدانی، نه' تنها ملالِ ما، گم‌گشتگی خیالی دور است و نه کرانه‌ی دیدمان پوشیده از غبار. بیشتر، انگاری که روزگارِ رنگ و صدا است. سمفونی نامنظم ِ ضربآهنگ‌هایی
دانلود دوبله فارسی فیلم Trapeze 1956 کیفیت BluRay 720p اضافه شد دانلود 
بازیگران : Burt Lancaster, Gina Lollobrigida, Thomas Gomez, Tony Curtis
کارگردان : JCarol Reed
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۵۶
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : “بندباز”
خلاصه داستان : یک آکروبات سیرک فلج شده بین دو هنرمند جوان جاه طلبی جوان، یک جوان آمریکایی با استعداد و با استعداد اما زیبا ایتالیایی، از نظر احساسی پاره شده است.

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
در نهایت باید بدونی که چیزهای جالب زیادی وجود داره. حتی اگه خبری از آستین‌های بلند ِ راه‌راه سفید، دست‌های آفتاب خورده، شاخه‌های نازک و سبز درخت‌های آزاد و نور جزیره نباشه. 
تو همیشه ساعت‌ها از چیزهای طلایی حرف میزدی. ذره‌های درخشنده. تلألو خورشید روی موج‌های مدیترانه. می‌گفتی حتی اگه کنار دریای شب راه بری دوست داری نورهای طلایی چراغ‌های شهر رو ببینی. نورهایی که همیشه رنگ‌های قشنگ و متفاوتی بینشون پیدا میشه. شهر کجاست؟ روی کاغذهای ب
آیا تا به حال این واژه را شنیده اید؟
راپل(Rappel)  واژه ای است که از زبان فرانسوی وارد زبان فارسی شده است و به معنی بازیابی است اما همین واژه در زبان انگلیسی به معنی پایین آمدن با طناب ترجمه می شود.
منظور ما نیز از راپل در زبان فارسی  همین پایین آمدن با طناب است.
به تمامی مراحلی که برای پایین آمدن از ارتفاع مشخص و رسیدن به ارتفاع صفر توسط ابزار آلات لازم و تخصصی آن بوقوع می پیوندد لازم است، راپل میگویند.

خدمات راپل
خدمات راپل

پیچ و رولپلاک سن
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پری صالحی همسر هوشنگ ظریف که خویشتن از نوازندگان پیشکسوت ویولن و قیچک است با تایید اطلاع درگذشت باریکه به ایسنا گفت که همسرش امروز در ۸۱ سالگی بوسیله علت ایست قلبی جابجایی. او همچنین درباره عادات تشییع این هنرمند گفت: فعلا چیزی روبرو حلق و داخل شرایط حاضر برگزاری تشریفات با ازدحام آدم فقره درستی زدودن. هوشنگ ظریف چند سالی حیات که از مصیبت آلزایمر رنج می برد و چندی پیش داخل مراسم اختتامیه سی وپنجمین

به دومین ماه بهار پا گذاشته بودیم . بهار انگار چند روزی به مرخصی رفته بود. و ننه سرما داشت از خجالت مان در می آمد. مسیر مجتمع تا خیابان اصلی پنج دقیقه بود. اما از باد تند و سردی که می وزید گونه هایم سِر شده بود.
  از کنار زن میانسالی گذشتم که داشت با گوشه ی شالش صورتش را می پوشاند . می خواستم بپرسم " خواهر! من اشتباه نیومدم ؟ اینجا راست راستی بهاره ؟!  " و چشمم به مرد جوانی افتاد که از اتومبیل شاسی بلند کره ای پیاده شد .  حواسم رفت پی او . آستین کوت

به دومین ماه بهار پا گذاشته بودیم . بهار انگار چند روزی به مرخصی رفته بود. و ننه سرما داشت از خجالت مان در می آمد. مسیر مجتمع تا خیابان اصلی پنج دقیقه بود. اما از باد تند و سردی که می وزید گونه هایم سِر شده بود.
  از کنار زن میانسالی گذشتم که داشت با گوشه ی شالش صورتش را می پوشاند . می خواستم بپرسم " خواهر! من اشتباه نیومدم ؟ اینجا راست راستی بهاره ؟!  " و چشمم به مرد جوانی افتاد که از اتومبیل شاسی بلند کره ای پیاده شد .  حواسم رفت پی او . آستین کوت
سلام سندباد جون !

سفرت خیلی طولانی شد . شیلا خیلی دلتنگی می کند. کمتر با من حرف می زند. نگرانش هستم . تنها حرفی که با آه و غصه ی فراوان ادا می کند : « سندباد جوووونم ! » است که دلم را ریش می کند. برای مدتی مرغ مینای پسر همسایه را آوردم تا از دلتنگی درآید ولی از تو چه پنهان محل سگ به او نگذاشت .
  در طول این سال ها بارها فیلم هایی که از سفرت برای من ارسال کرده ای با شیلا تماشا کرده ایم و هربار دلمان تنگ تر شده و افسوس خورده ایم که چرا در این سفرها و ماج
محسن چاوشی حسینی که هم اکنون در آستانه چهل سالگی قرار دارد از مشهورترین خوانندگان و آهنگسازان ایران هست .
وی که خود ترانه سرا ، تنظیم کننده پاپ و راک ، آهنگ ساز ، تهیه کننده موسیقی و خواننده می باشد از آن دست هنرمندانی هست که مدت زیادی در سطح اول موسیقی حضور دارد و همیشه نامش بر سر زبان ها بوده است.
یکی از بحث های مطرح پیرامون این خواننده غیر قابل تقلید بودن صدایش می باشد.
محسن چاوشی خواننده محسن چاوشی خواننده
زندگی نامه
محسن چاوشی دارای اصلی
بقلم شهروز براری صیقلانی اپئزود اول از اثر شماره یک                    نویسنده اثر     شهروز براری  صیقلانی  اثر   
L♥o♥v♥e♥♥♥s♥h♥i♥n♥♥b♥r♥a♥r♥y♥

داستان اول ♦♦ از شهروز براری صیقلانی   ♦♦

همواره حرفهایم را نتوانستم بگویم ، درعوض بی وقفه نوشته آم . چه توان کرد وقتی توان ابراز نباشد؟ نوشتن بهتر از در خود نهفتن است . هر چه است از نگفتن بهتر است. افسوس ک اشتیاق خواندنش نباشد. افسوس.....
ترا روی کاغذ ها جامیگذارم و میروم ،م
پرسش:دختری
20 ساله دارم که در دوران عقد جدا شده است. ما خانواده ای مذهبی هستیم.
اما این دخترم جلوی نامحرم صورتش را آرایش می کند و همیشه مقیّد به رعایت
حجاب نیست. فقط گاهی حجابش را رعایت می کند. وقتی به او تذکر می دهم، می
گوید:"خودم می دانم که موهایم پیداست". اخیرا متوجه شدم که در تلگرام با
چند مرد گفتگو می کند و عکس ردّ و بدل کرده است. به خاطر این رفتارهایش
خیلی ناراحتم. لطفا راهنمایی ام کنید که چه کار کنم.

پاسخ:در
شرایط سختی قرار دارید. اختلاف

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیمه عمر و حوادث